Системи опалення
нового покоління
Адреса: 03067, м. Київ,
б-р Вацлава Гавела, 4
(б-р. Івана Лепсе, 4)
Телефони: (096) 457 39-39
(099) 457 39-39

Для басейнів

Технічні характеристики

Електроживлення - 3-фазна мережа, 50 3 х 220В, 50 Гц
Теплова потужність системи опалення 3…60 кВт
Потужність одного нагрівального модуля (ступені нагріву) 6, 9, 12, 15, 18 кВт
Кількість нагрівальних модулів 1…4
Діапазон регулювання температури зворотного теплоносія +15 оС … +60 оС
Максимальна температура подачі +75 оС
Габаритні розміри нагрівального модуля, не більше 1150 х 140 х 140 мм
Габаритні розміри терморегулятора 320 х 250 х 150 мм
Маса нагрівального елементу, не більше 15 кг
Продуктивність циркуляційного насоса в розрахунку на один модуль, не менше 1,0 м3/час

Переваги системи СОЛМА

  • Модульність конструкції системи СОЛМА дозволяє створювати з уніфікованих нагрівальних модулів системи опалення потужністю від 3 кВт до 9 кВт, найкращим чином відповідають потребам замовника.
  • Ступінчасте регулювання і пріоритетне обмеження потужності нагріву з кількістю ступенів нагріву до 3 обмежують струмові навантаження і запобігають перевищення ліміту потужності.
  • Простота конструкції при найвищому можливому коефіцієнті корисної дії і велика площа теплообмінника з нержавіючої сталі забезпечують високу надійність і довговічність і, як наслідок, значну економію коштів споживача протягом усього терміну експлуатації.
  • Безшумна виконання забезпечує необмежену кількість циклів комутації і можливість розміщувати терморегулятор системи СОЛМА в побутових приміщеннях без погіршення комфорту.
  • Безпрецедентна кількість рівнів захисту робить систему СОЛМА однією з найбезпечніших на ринку.
  • Мала вага, компактні розміри і простота монтажу нагрівальних модулів СОЛМА істотно скорочують час введення в експлуатацію, а також дозволяють розміщувати обладнання СОЛМА в невеликих приміщеннях.
  • Можливість обслуговування або заміни нагрівальних модулів без зливу теплоносія і відключення системи знижує експлуатаційні витрати.
  • Завдяки малому обсягом зони нагріву нагрівального модуля нагрітий теплоносій надходить в систему через дуже короткий час - кілька секунд, - що скорочує час «очікування тепла» споживачем.
  • Добове і тижневе програмування опалення з урахуванням тарифних зон і в поєднанні з акумуляторами тепла і багатотарифним урахуванням електроенергії забезпечує істотну економію коштів порівняно з іншими видами опалення і ГВП та вирівнює добові графіки навантаження електромереж.
  • Наявність порту передачі даних дозволяє інтегрувати СОЛМА в системи «Розумний будинок».